Live Football Streaming

Saturday, 16/02/2019 CET

  • England English FA Cup
  • 13:30 Brighton and Hove Albion - Derby County
  • 16:00 AFC Wimbledon - Millwall
  • 18:30 Newport County - Manchester City
  • Italy Italian Serie A
  • 18:00 Cagliari - Parma
  • 20:30 Atalanta - AC Milan
  • Spain Spanish Primera Division
  • 13:00 Celta de Vigo - Levante
  • 16:15 Rayo Vallecano - Atletico Madrid
  • 18:30 Real Sociedad - Leganes
  • 20:45 Barcelona - Real Valladolid
  • Germany German Bundesliga
  • 15:30 Hoffenheim - Hannover 96
  • 15:30 Schalke 04 - Freiburg
  • 15:30 Stuttgart - RB Leipzig
  • 15:30 Wolfsburg - Mainz 05
  • 18:30 Hertha BSC - Werder Bremen
  • France French Ligue 1
  • 17:00 Marseille - Amiens
  • 20:00 Angers - Nice
  • 20:00 Monaco - Nantes
  • Algeria Algerian Ligue 1
  • 18:00 JS Saoura - Tadjenant
  • Algeria Algerian Ligue 2
  • 15:00 RC Relizane - NC Magra
  • Argentina Argentinian Superliga
  • 21:10 San Lorenzo - Newells Old Boys
  • 23:20 Gimnasia L.P. - Defensa Y Justicia
  • 23:20 Patronato - Aldosivi
  • Argentina Argentinian Prim B Nacional
  • 21:00 Almagro - Gimnasia M.
  • 21:00 Atletico De Rafaela - Arsenal Sarandi
  • 21:00 Brown de Adrogue - Temperley
  • 21:00 Central Cordoba de Santiago - Villa Dalmine
  • 21:00 Ferro Carril Oeste - Instituto Cordoba
  • 21:00 Guillermo Brown - Gimnasia Jujuy
  • 21:00 Independ. Rivadavia - Deportivo Moron
  • 21:00 Los Andes - Agropecuario
  • 21:00 Nueva Chicago - Santamarina
  • 21:00 Olimpo Bahia Blanca - Defensores de Belgrano
  • 21:00 Quilmes - Chacarita Juniors
  • 21:00 Sarmiento Junin - Atletico Mitre
  • Argentina Argentinian Prim B Metropolitana
  • 22:00 Almirante Brown - Atletico Fenix
  • 22:00 Atlanta - Acassuso
  • 22:00 Colegiales - Barracas Central
  • 22:00 Comunicaciones - CA Estudiantes
  • 22:00 Defensores Unidos - All Boys
  • 22:00 Deportivo Espanol - Deportivo Riestra
  • 22:00 Justo Jose de Urquiza - San Telmo
  • 22:00 Sacachispas - San Miguel
  • 22:00 Talleres Remedios - UAI Urquiza
  • 22:00 Tristan Suarez - Flandria
  • Australia Australian A-League
  • 09:50 Adelaide United - Western Sydney
  • 12:00 Perth Glory FC - Brisbane Roar FC
  • Austrian Austrian OFB Pokal
  • 12:00 Lask Linz - SKN ST. Polten
  • Belgium Belgium Jupiler Pro League
  • 18:00 Kortrijk - Charleroi
  • 20:00 Oostende - AS Eupen
  • 20:00 Zulte Waregem - St. Truiden
  • 20:30 Waasland-Beveren - Gent
  • Chile Chile Primera Division
  • 16:00 Deportes Iquique - Curico Unido
  • 22:30 Universidad de Chile - Cobresal
  • Czech Czech Liga
  • 15:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc
  • 15:00 FK Pribram - Zlin
  • 15:00 Slovacko - Karvina
  • 17:00 Banik Ostrava - Slovan Liberec
  • Denmark Danish Superligaen
  • 16:00 FC Nordsjaelland - Hobro
  • Ecuador Ecuador Serie A
  • 21:00 CD Olmedo - America de Quito
  • 23:15 Universidad Catolica - LDU de Quito
  • France French Ligue 2
  • 15:00 Sochaux - Lens
  • Germany German 2. Bundesliga
  • 13:00 FC Heidenheim - Hamburger SV
  • 13:00 FC Ingolstadt 04 - VfL Bochum
  • 13:00 FC St. Pauli - Erzgebirge Aue
  • 13:00 MSV Duisburg - Union Berlin
  • Greece Greece Super League
  • 18:00 Panathinaikos - Asteras Tripolis
  • 18:30 PAS Giannina - Atromitos Athinon
  • Arab Club Champions Cup Arab Club Champions Cup
  • 15:30 Al-Wasl FC - Al-Ahli Jeddah
  • 18:30 Al Hilal - Al-Ittihad FC
  • 19:00 Al Merreikh - MC Alger
  • Italy Italian Serie B
  • 15:00 Benevento - Cittadella
  • 15:00 Carpi - Perugia
  • 15:00 Padova - Foggia
  • 18:00 Ascoli - Salernitana
  • Japan Japanese Super Cup
  • 05:35 Kawasaki Frontale - Urawa
  • Jordan Jordan Premier League
  • 15:00 Al Wehdat SC - Al Hussein SC
  • 17:30 Al Aqaba - Al Ahli Amman
  • Kuwait Kuwait Premier League
  • 14:50 Al Arabi - Al Kuwait
  • 14:50 Al Nasr SC - Al Shabab
  • Malaysia Malaysia Super League
  • 14:00 Kedah - Felda United FC
  • 14:00 Melaka United - Pahang
  • 14:00 Pknp - Misc-Mifa
  • Malaysia Malaysia Premier League
  • 09:45 Selangor United - Sarawak FA
  • 13:15 Sabah FA - Terengganu City II
  • 14:00 Penang - Pdrm
  • Netherlands Dutch Eredivisie
  • 18:30 AZ Alkmaar - VVV Venlo
  • 19:45 Heerenveen - PSV Eindhoven
  • 19:45 Heracles - Fortuna Sittard
  • 20:45 Vitesse - Willem II
  • Peru Primera Division Peruana
  • 02:00 Alianza Lima - Sport Boys
  • 19:15 U. San Martin - UTC
  • 21:30 Deportivo Binacional - Cesar Vallejo
  • 23:45 Carlos A. Mannucci - Ayacucho FC
  • Poland Polish Ekstraklasa
  • 15:30 Jagiellonia - Wisla Plock
  • 18:00 Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia
  • 20:30 Korona Kielce - Lechia Gdansk
  • Romania Romanian Liga 1
  • 13:00 AFC Hermannstadt - CS Universitatea Craiova
  • 19:00 CFR 1907 Cluj - FC Astra II Giurgiu
  • Spain Spanish Segunda Division
  • 16:00 Deportivo La Coruna - Gimnastic
  • 18:00 Elche - Extremadura
  • 18:00 Zaragoza - Albacete
  • 20:00 Oviedo - Alcorcon
  • 20:30 Cadiz - Tenerife
  • Switzerland Swiss Super League
  • 19:00 FC Luzern - FC Lugano
  • 19:00 FC ST. Gallen - FC Thun
  • Turkey Turkish Superlig
  • 11:30 Akhisar Belediye - Ankaragucu
  • 14:00 Bursaspor - Rizespor
  • 17:00 Fenerbahce - Konyaspor
  • Sunday, 17/02/2019 CET

  • England English FA Cup
  • 14:00 Bristol City - Wolverhampton
  • 17:00 Doncaster Rovers - Crystal Palace
  • 17:00 Swansea City - Brentford
  • Spain Spanish Primera Division
  • 12:00 Real Madrid - Girona
  • 16:15 Valencia - Espanyol
  • 18:30 Villarreal - Sevilla
  • 20:45 Real Betis - Deportivo Alaves
  • Italy Italian Serie A
  • 12:30 SPAL - Fiorentina
  • 15:00 Empoli - Sassuolo
  • 15:00 Genoa - Lazio
  • 15:00 Udinese - Chievo
  • 18:00 Inter Milan - Sampdoria
  • 20:45 Napoli - Torino
  • Germany German Bundesliga
  • 15:30 Eintracht Frankfurt - Monchengladbach
  • 18:00 Leverkusen - Fortuna Dusseldorf
  • France French Ligue 1
  • 15:00 Bordeaux - Toulouse
  • 15:00 Caen - Strasbourg
  • 15:00 Lille - Montpellier
  • 17:00 Reims - Rennes
  • 21:00 St Etienne - Paris SG
  • Argentina Argentinian Superliga
  • 01:30 San Martin S.J. - Independiente
  • 21:10 Rosario Central - Tigre
  • 21:10 Talleres Cordoba - Huracan
  • 23:20 Boca Juniors - Lanus
  • Argentina Argentinian Prim B Metropolitana - Promotion
  • 22:00 Alvarado - Defensores de Belgrano VR
  • 22:00 Boca Unidos - Sarmiento Resistencia
  • 22:00 Desamparados - Chaco For Ever
  • 22:00 Estudiantes de Rio Cuarto - Deportivo San Jorge Tucuman
  • 22:00 Huracan Las Heras - Deportivo Maipu
  • 22:00 Sol de Mayo - Sansinena
  • 22:00 Union Sunchales - Atletico Camioneros
  • 22:00 Villa Mitre - Gimnasia Concepcion
  • Argentina Argentinian Prim B Metropolitana - Relegation
  • 22:00 Altos Hornos Zapla - Juventud Antoniana
  • 22:00 Atletico Parana - Defensores de Pronunciamiento
  • 22:00 CDJU Gualeguaychu - Sportivo Las Parejas
  • 22:00 Deportivo Madryn - Cipolletti
  • 22:00 Ferro Carril Oeste General Pico - Deportivo Roca
  • 22:00 Gimnasia Y Tiro - Crucero del Norte
  • 22:00 Racing Cordoba - San Lorenzo de Alem
  • 22:00 Sportivo Estudiantes - Juventud Unida Universitario
  • Australia Australian A-League
  • 07:00 Sydney FC - Central Coast Mariners FC
  • Austrian Austrian OFB Pokal
  • 15:00 SC Wiener Neustadt - Red Bull Salzburg
  • 17:15 Rapid Vienna - TSV Hartberg
  • Belgium Belgium Jupiler Pro League
  • 14:30 Club Brugge KV - Genk
  • 18:00 Antwerp - Anderlecht
  • 20:00 Royal Excel Mouscron - Cercle Brugge
  • Chile Chile Primera Division
  • 01:00 Universidad de Concepcion - Everton de Vina
  • 16:00 Huachipato - O'Higgins
  • 23:00 Union Espanola - Colo Colo
  • Czech Czech Liga
  • 15:00 FK Jablonec - Opava
  • 17:00 Plzen - Slavia Praha
  • Denmark Danish Superligaen
  • 12:00 AC Horsens - Vendsyssel FF
  • 14:00 Odense - Vejle
  • 16:00 Randers FC - FC Copenhagen
  • 18:00 Esbjerg - Brondby
  • Ecuador Ecuador Serie A
  • 01:30 Macara - Barcelona SC
  • 20:00 Mushuc Runa SC - Deportivo Cuenca
  • 22:15 Emelec - Fuerza Amarilla
  • Germany German 2. Bundesliga
  • 13:30 Arminia Bielefeld - FC Magdeburg
  • 13:30 Dynamo Dresden - Jahn Regensburg
  • 13:30 Holstein Kiel - SpVgg Greuther Furth
  • Greece Greece Super League
  • 14:00 Larisa - Xanthi FC
  • 16:15 Levadiakos - Panetolikos
  • 17:00 Aris Thessalonikis - Panionios
  • 18:30 Olympiakos Piraeus - AEK Athens FC
  • Italy Italian Serie B
  • 15:00 Cosenza - Cremonese
  • 15:00 Lecce - Livorno
  • 21:00 Spezia - Verona
  • Malaysia Malaysia Super League
  • 14:00 Selangor - Pkns FC
  • Malaysia Malaysia Premier League
  • 14:00 UKM FC - Kelantan FA
  • Netherlands Dutch Eredivisie
  • 12:15 Ajax - NAC Breda
  • 14:30 Excelsior - Emmen
  • 14:30 Groningen - Feyenoord
  • 16:45 De Graafschap - Utrecht
  • Peru Primera Division Peruana
  • 02:00 Sport Huancayo - Sporting Cristal
  • 19:30 Union Comercio - Universitario
  • 21:30 Molinos El Pirata - Real Garcilaso
  • 22:00 FBC Melgar - Deportivo Municipal
  • Poland Polish Ekstraklasa
  • 15:30 Zaglebie Lubin - Miedz Legnica
  • 18:00 Legia Warszawa - Cracovia Krakow
  • Romania Romanian Liga 1
  • 14:00 FC Voluntari - Dunarea Calarasi
  • 16:30 GAZ Metan Medias - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
  • 19:00 Dinamo Bucuresti - FC Botosani
  • Spain Spanish Segunda Division
  • 12:00 Mallorca - Lugo
  • 16:00 Numancia - Osasuna
  • 18:00 Rayo Majadahonda - Malaga
  • 20:30 Las Palmas - Sporting Gijon
  • Switzerland Swiss Super League
  • 16:00 BSC Young Boys - FC Zurich
  • 16:00 FC Basel 1893 - FC Sion
  • 16:00 Grasshoppers - Neuchatel Xamax FC
  • Turkey Turkish Superlig
  • 11:30 Erzurum BB - Sivasspor
  • 14:00 Kayserispor - Goztepe
  • 14:00 Trabzonspor - Alanyaspor
  • 17:00 Kasimpasa - Galatasaray
  • Monday, 18/02/2019 CET

  • England English FA Cup
  • 20:30 Chelsea - Manchester United
  • Spain Spanish Primera Division
  • 21:00 Huesca - Athletic Bilbao
  • Italy Italian Serie A
  • 20:30 Roma - Bologna
  • Germany German Bundesliga
  • 20:30 Nuremberg - Dortmund
  • Argentina Argentinian Superliga
  • 01:30 Banfield - River Plate
  • 23:00 Argentinos Jrs - Estudiantes L.P.
  • Chile Chile Primera Division
  • 01:30 A. Italiano - Antofagasta
  • Czech Czech Liga
  • 18:00 Dukla Praha - Sparta Praha
  • Denmark Danish Superligaen
  • 19:00 FC Midtjylland - Aalborg
  • Ecuador Ecuador Serie A
  • 00:30 Delfin SC - Guayaquil City FC
  • France French Ligue 2
  • 20:45 Metz - Beziers
  • Greece Greece Super League
  • 18:00 Apollon Smirnis - PAOK
  • 18:30 OFI - Lamia
  • Italy Italian Serie B
  • 21:00 Crotone - Pescara
  • Poland Polish Ekstraklasa
  • 18:00 Wisla Krakow - Slask Wroclaw
  • Romania Romanian Liga 1
  • 19:00 Concordia - FCSB
  • Turkey Turkish Superlig
  • 18:00 Antalyaspor - Istanbul Basaksehir